7 Harjumuse koolitus on justkui elu magistriprogramm, mis loob osalejale tervikliku süsteemi nii isikliku efektiivsuse tõstmiseks kui ka sünergia loomiseks teistega (Elion Ettevõtted AS)

FranklinCovey pakub unikaalset võimalust end võrrelda maailma parimatega, neist õppida ja isegi parem olla. Tänu sellele on SK kindlasti parem organisatsioon. (Kalev Pihl, AS Sertifitseerimiskeskus, tegevjuht)

5 valiku koolitus oli üks parimaid, millel olen eales osalenud! (Joel Järvela, Ixonos Estonia OÜ, tegevjuht)

5 valiku materjalid olid mitmekesised, videod huvitavad ja kaasakiskuvad ning head esinejapoolsed nõuanded ja näpunäited. (Maria Kristiin Peterson, Rakvere Lihakominaat AS, turundusassistent)

Väikses grupis personaalne lähenemine. 5 valiku metoodika on loogiliselt üles ehitatud ning kohe rakendamiseks kohandatud. (Jan Tomingas, Favor AS, Metaform võtmekliendihaldur)

Oleme oma firmas elanud juba ligi 12 aastat Franklin Covey ideede ja mõtete vaimus. Ma arvan, et tänu nii varasele Covey „avastamisele“ on meil aastatega paika loksunud nii isiklikud kui ka tööalased prioriteedid, tegutseme teadlikumalt, sihikindlamalt, oskame rõõmu tunda nii enda kui teiste edust, oleme kaaslaste suhtes mõistvamad ja arvestavamad. (Tiina Suija, ADDINOL Mineralöl Marketing OÜ, ärijuht)

Materjalid ja grupitööd olid head. Koolituse ülesehitus hea, hoidis kogu aeg mõtetega teema juures ja meeldis koolitaja suutlikkus gruppi ohjata.

Kontseptsioon oli dünaamiline ning seetõttu väga kaasahaarav, sest sisaldas nii paljudes eri vormides kaasa töötamist.

Meeldis koolitaja oskus hoida töist meeleolu ja tempot. Oli huvitav, head materjalid, õpitoad ja videod.

Meeldisid head videod ja grupitööd. Koolituse läbiviimine oli hea, huvitav ja mitmekülgne. Töövahendid on kasutatavad ka edaspidi ja aitavad õpitut meeles pidada.