MEV88007

Väljakutse

Sajad kõned, kümned emailid, käputäis kohtumisi ja ainult paar õnnestunud müügitehingut. Nii palju panustatud aega, kuid ikka eesmärkidest maas… Kas selline pingeline olukord tuleb Sulle tuttav ette?

Aga kui selle kõik saaks enda kasuks tulemuslikuks müügiks pöörata? See oskus on juba Sinus olemas, kuid kas Sa tahad, et me aitame selle Sinus äratada? FranklinCovey spetsiaalselt müügitiimidele mõeldud lahendus Helping Clients Succeed aitab Sul seda teha!

Kliendi aitamine edule 2

Lahendus

Viimase 15 aasta jooksul on FranklinCovey töötanud tuhandete müügimeeskondadega üle kogu maailma ja nendelt õppinud, mida parimad müügimehed teevad teisiti. Selle tulemusena lõime programmi Kliendi aitamine edule (Helping Clients Succeed), et aidata müügitiimidel teadlikult jäljendada parimaid praktikaid ja saavutada seeläbi oma meeskonnas suurepäraseid tulemusi ja kasvu.

HCS on teinud läbi uuenduskuuri, mistõttu on protsess muutunud veelgi mõjuvamaks. Uus HCS sisaldab juba varasemalt tõendatult edukaimaid põhimõtteid, kuid protsessi läbiviimine on muutunud, sisaldades endas nüüd hulganisti kaasahaaravaid videoid, kaasaegset metoodikat ja töövahendeid ning 12-nädalast rakendamist koos coachinguga.

Koolituste tagasiside

“Töövahendid väga praktilised ning samuti arendab grupitöö ning harjutused ka praktiliseks eluks. Läbiviimine samuti väga positiivne ning aeg lendas kiiresti.”

“Väga hästi planeeritud koos äärmiselt selgete lisamaterjalidega, mida on lihtne mugandada igapäevatöös.”

“Kõige rohkem meeldis selle koolituse personaalsus ehk väga sobiv on väiksemas grupis tööd teha.”

“Meeldis koolitaja vahetu suhtlus. Hea ”wake-up call”, et mis tegelikult oluline on ning millele igapäevaselt oma töös mõelda tuleks.”

“Meeldisid “kollased tuled” ja nende harjutamine. Igasugused harjutused ja grupitööd olid huvitavad.”

Erlend Sild

FRANKLINCOVEY SERTIFITSEERITUD KONSULTANT

Tel. (+372) 510 0889

HCS-1