Väljakutse

Paljud töötajad on tänapäeval saanud vaikimisi enda kanda ka mitteametliku projektijuhi rolli. Samas tõstavad huvipoolte surve, formaalse projektijuhtimise alase väljaõppe puudumine ja protsesside mittetundmine tõstavad kõik tõenäosust, et projektid läbi kukuvad ja lähevad ettevõttele maksma palju aega ja raha. Samuti toob see kaasa töötajate moraali languse.

Lahendus

Projektijuhtimise ühe- või kahepäevases töötoas õpivad osalejad selgeks korrektse protsessi projektide edukaks läbiviimiseks ja mitteametliku juhirolli täitmise.

Projektijuhtimine ei tähenda ainult logistika juhtimist ja lootmist, et meeskond on projekti edule orienteeritud. Enesekehtestamise ja juhtimisoskused on olulisemad kui kunagi varem selleks, et meeskonna liikmetel oleks motivatsiooni ja inspiratsiooni projekti edusse panustada. “Projektijuhtimise alused” annab mõttelaadi, oskused ja tööriistad, et järjepidevalt juhtida projekte nende eduka lõpuni. Töötoas õpivad osalejad protsessi iga etapi läbiviimiseks vajalikke oskuseid ja tehnikaid.

Herlend Lukksepp

FRANKLINCOVEY EESTI KONSULTANT

Tel. (+372) 50 15 858