Taideviimise 4 distsipliini

Väljakutse

Kas Sinu ettevõtte juhid oskavad ellu viia fokusseeritud täideviimise kultuuri?

Iga ettevõtte üheks suurimaks väljakutseks on strateegiliste eesmärkide saavutamine. Selle juures on kriitilise tähtsusega kõrgel tasemel täideviimine. Üks uuring leidis et 70% strateegiliste läbikukkumiste põhjuseks on nõrk täideviimine — harva oli põhjuseks teadmiste või visiooni puudumine. Organisatsiooni metsikult tähtsate eesmärkide saavutamisel on kriitiline juhtide roll täideviimise protsessis. Kuid ka juhtidel ei ole alati selge, millised eesmärgid on kõige olulisemad ja tihti on neid eesmärke liiga palju.

Kujuta ette, et organisatsiooni juhid on täielikult fokusseeritud ettevõtte olulisematele prioriteetidele. Nad suudavad juurutada oskused ja kultuuri, mis innustab meeskondi keskenduma eesmärkide saavutamisele, mis ei ole pelgalt tähtsad, vaid metsikult tähtsad.

Taideviimise 4 distsipliini 2

Lahendus

Erinevalt traditsioonilisest  koolitusest,  on Täideviimise 4 distsipliini arenguprotsess. Ta ei õpeta pelgalt oskusi vaid aitab juhtidel välja töötada plaanid oma tegeliku töö jaoks ning toetab nende rakendamist.

Protsess algab kahepäevase töötoaga, milles FranklinCovey treener-konsultant aitab juurutada juhis arusaama, mis on tema kriitiline roll ettevõtte prioriteetide täideviimises.  Osalejad töötavad välja mustandid oma metsikult tähtsatest eesmärkidest (MTE), mõõdikutest, ja punktitabloodest. Tiimi töösessioonide läbiviimiseks valmistavad nad ette mustandi MTE sessiooni plaanist, millega tagavad pideva aruandluse ome tegevuste kohta.

Järgnevalt viib iga juht läbi Täideviimise 4 distsipliini tiimi töösessiooni oma meeskonnaga ning juurutab pideva aruandluse tiimi MTE sessioonides.  FranklinCovey treener-konsultant toetab meeskondade arengut, juhendades juhte vastavalt vajadusele.

Vaata Täideviimise 4 distsipliini kodulehte: http://www.4dxbook.com

Loe edasi…

Erlend Sild

FRANKLINCOVEY EESTI PARTNER JA SERTIFITSEERITUD KONSULTANT

Tel. (+372) 51 00 889