Väga efektiivse inimese 7 harjumust

Kõigi aegade edukaimaks äri- ja isiksuse arendamise raamatuks peetud teose uus eestikeelne trükk taas saadaval! Raamat on suurepärane kingitus oma lähedastele, kolleegidele kui ka iseendale. 

7h-esikaas-vaike

AJATU BESTSELLER

„Väga efektiivse inimese 7 harjumust“ – üks inspireerivaim ja mõjukaim raamat, mis iial on kirjutatud – on lugejaid köitnud juba 25 aastat. See on muutnud presidentide ja ärijuhtide, õpetajate ja lapsevanemate – miljonite inimeste – elu igas vanuses ja igal elualal.

Nüüd on ka Sinul erakordne võimalus saada kõigi aegade edukaima äri- ja isiksuse arendamise raamatu omanikuks. Stephen R. Covey oli maailma tuntumaid juhtimiskonsultante ning oma raamatus kirjeldab ta terviklikku probleemide lahenduste süsteemi, mille alustalaks on muutumine printsiipidekeskseks. Seitsme harjumuse omandamine aitab lõpetada ennasthävitava käitumise kodus ja tööl ning saavutada meelerahu ja enesekindluse. “Väga efektiivse inimese 7 harjumust” on teos, mida on maailmas müüdud enam kui 25 miljonit eksemplari.

„Inimese elu on üürike, kuid raamatud ja ideed on kestvad. Stephen R. Covey elu on elatud, tema elutöö elab edasi ja on sama elujõuline kui esmakordsel ilmumisel.”

– Jim Collins

Hind: 25,90€

Raamatu tellimiseks täitke lehe allosas olev tellimisvorm. Kui soovite osta 10 või enam eksemplari, kontakteeruge meiega soodustuse saamiseks info@franklincovey.ee

Tellimisvorm

Raamatu tellimiseks täitke allolev tellimisvorm. Saadame teile arve ning peale selle tasumist “Väga efektiivse inimese 7 harjumust” raamatu.

Nimi

Kogus

E-mail

Postiaadress

Telefon

Saatmine

Pakiautomaatide asukohad leiad siit: Smartpost, Omniva

Kommentaarid

Sooduskood