Strateegia fookus 360 eesmärgistamine

Väljakutse

Kas sinu meeskonna eesmärkide välja  töötamine kulgeb sujuvalt ja kiiresti, mõne päevaga? Kas tulemuseks on üksmeelne koostöö, mis viib ellu teie visiooni? Kas need eesmärgid on nii selged, innustavad ja realistlikud, et sina ja su töötajad panustate 100% nende saavutamiseks?

Kui vastus on kindel jah, siis õnnitleme! Teame, et õigete ja täpselt formuleeritud eesmärkide väljatöötamine on ettevõtte edu seisukohast kriitilise tähtsusega.  Selle nimel rakendatakse keerulisi töövahendeid ning kulukaid protsesse, mille läbiviimine nõuab osalejatelt ja juhtkonnalt palju aega.

Strateegia fookus 360 eesmärgistamine 2

Lahendus

FranklinCovey Strateegia fookus: 360° eesmärgistamise protsessi saab ettevõtte või tema üksuse juhtkond edukalt läbi viia mõne päevaga. See protsess on end Eestis tõestanud juba mitmekümnes erineva suurusega ettevõttes. Meeskonnad, kes on selle läbi viinud, on olnud veendunud, et valik oli õige ja seejärel ennast valitud eesmärkide elluviimisele pühendanud. Tulemused räägivad iseenda eest, näiteks tõusid ühes firmas müügitulemused nelja kuu jooksul 49 protsendilt 167 protsendini.

Kujuta ette, et sinu meeskond lepib kokku metsikult tähtsad eesmärgid, millesse kõik usuvad ning on valmis 100% pühenduma nende täideviimisele. Kui palju aega ja raha see kokku hoiaks ning  kuidas see parandaks meeskonna koostöövõimet?

Loe edasi…

Erlend Sild

FRANKLINCOVEY EESTI PARTNER JA SERTIFITSEERITUD KONSULTANT

Tel. (+372) 51 00 889