Silva Laius

FRANKLINCOVEY EESTI ASUTAJA JA SERTIFITSEERITUD TREENER

Tel. (+372) 56 614 214

Silva Laius on rahvusvaheliselt sertifitseeritud FranklinCovey konsultant alates 1999. aastast. Ta on tegelenud kõigi Eestis õpetatavate FranklinCovey programmide ettevalmistamise ja eestindamisega ning tunneb põhjalikult kaasaegseid isikliku efektiivsuse ja efektiivse meeskonnatöö teooriaid ja meetodeid. Ta on läbi viinud sadu enesejuhtimise, ajakasutamise ja efektiivse koostöö koolitusi nii suurtes kui väiksemates Eesti ettevõtetes ja organisatsioonides.

Aastatel 2003-2006 oli Silva lektoriks Audentese Ülikoolis. Ta konsulteerib ka FranklinCovey diagnostika tööriistade ( 360-kraadi profiilid ja xQ diagnostika) kasutamist. Silva Laiuse keskmine NPS (net promoter score, ehk klientide soovitusindeks, mille metoodika arvestab ainult mõõdetavaid soovitusi koolituse ja treeneri kohta) on viimasel kahel aastal olnud üle 75%, mis Ida–Euroopas on FranklinCovey üks kõrgemaid.

Silva Laius omandas kõrghariduse Tartu Ülikoolis ning on end täiendanud Tallinna Pedagoogikaülikoolis andragoogika alal. Tal on üle 30 aasta töökogemust juhina, nii riigiasutustes kui erafirmades, k.a. tootmisfirma tegevjuhina. Tal on kaks täiskasvanut poega ja kaks lapselast. Tema hobideks on klassikaline muusika, flamenkotants ja ujumine. Üle 10 aasta on ta harrastanud joogat.