Raivo Hellerma

FRANKLINCOVEY EESTI SERTIFITSEERITUD KONSULTANT

Tel. (+372) 50 16 832

Raivo keskendub oma konsultanditöös liidrioskuste ja efektiivsuse arendamisele. Ta konsulteerib Täideviimise 4 distsipliini süsteemi ja organisatsiooni efektiivsuse diagnostikate läbiviimist ning koolitab liidrioskusi. FranklinCovey meeskonnaga ühines Raivo 2012.a. olles ise eelnevalt läbinud mitmeid FranklinCovey koolitusi.

Raivol on mitmekülgsed ja pikaajalised  tippjuhi kogemused nii personali- kui arendusvaldkonnas. Ta on töötanud suurtes, s.h. ka rahvusvahelistes ettevõtetes (Eesti Energia, N-Terminal, Go Grupp, Nordea Pank ja Stora Enso). Raivo on üks kaasaegsete personalijuhtimise põhimõtete käivitajatest Eestis. 1993.a. oli ta Eesti Personalitöö Arendamise Ühingu (PARE) asutajaliige ja 1995-1997 selle juhatuse esimees.

Raivo on ka coach ja mentor (Tallinna Tehnopol). Tal on The Executive Coaching sertifikaat EBS-st. Koolitaja kogemus on tal Mainori Kõrgkoolist. Raivo on ka ise ettevõtja.

Raivo on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna. Sellele on järgnenud suur hulk erinevaid koolitusi juhtimise-,  turunduse- ja finantside alalt nii kodumaiste kui ka välisspetsialistide käe all. Ühiskonda aitab Raivo paremaks muuta Rotary liikumise kaudu. Ta oli Rotary klubi taasasutaja Eestis ning ka selle esimene president. Heas füüsilises vormis hoiavad teda tennis ja korvpall.

Raivo spetsialiseerub järgmistele valdkondadele:

  • Täideviimise 4 Distsipliini sertifitseeritud treener
  • juhtimise ja inimese efektiivsus erinevates protsessides ja situatsioonides
  • täideviimise kultuuri arendamine,
  • muudatuste juhtimine,
  • tööseadusandlus,
  • personalijuhtimise erinevad valdkonnad