Herlend Lukksepp

FRANKLINCOVEY EESTI KONSULTANT

Tel. (+372) 501 5858

Herlend soovib konsultanditööga anda oma panuse Eesti juhtide liidriomaduste ja oskuste kujunemisesse ja organisatsioonide efektiivsuse arendamisesse. FranklinCovey meeskonnaga ühines Herlend 2017. aasta märtsis, omades varasemat suurepärase koostöö kogemust FranklinCovey Eesti selle kliendina.

Herlendil on pikaajaline kogemus hulgikaubanduse ja logistika strateegilise juhtimise valdkonnas. Ta on erinevatel ajaperioodidel täitnud Tridens AS juhatuse ja nõukogu esimehe kohustusi. Kuna varasematel aegadel on tal tulnud täita ettevõtte struktuuris erinevate valdkondade juhi kohustusi, siis on ta kursis nii müügi, turunduse kui ka finantsjuhtimise alustega. Ta on arendanud nullist hästi toimivateks ettevõteteks firmasid kõikides Balti riikides. Herlend on osalenud ka mitmete erialaliitude töös.

Herlend hindab kõrgelt mitmekülgset haridust ja elukestva õppe põhimõtteid. Tal on tüürimehe diplom Tallinna Merekoolist, hiljem on ta lõpetanud Tartu Ülikooli Õigusinstituudi ja läbinud täiendkoolitusena Tartu Ülikooli EMBA õppekava (lõputöö on kirjutamata). Herlend on diplomeeritud ja litsenseeritud coach, kes on läbinud EBS-i juures Academy of Executive Coaching programmi „Practitioner Diploma in Executive Coaching“.

Herlend on Eesti kultuuri sõber. Eriti meeldivad talle teater ja kino. Ta on olnud osaline Emajõe Suveteatri sünnis ja arengus ning ka Pimedate Ööde Filmifestivali toetamine on olnud Herlendile läbi aastate väga südamelähedane projekt.

Herlend on abielus, tal on täiskasvanud poeg.

Herlend keskendub järgmistele valdkondadele ja protsessidele:

  • Eesmärkide püstitamine ja nende saavutamine;
  • Täideviimise kultuuri juurutamine ja arendamine;
  • 7 Harjumust
  • Liidriks olemine