Ergo Neeme

FRANKLINCOVEY EESTI KONSULTANT

Tel. (+372) 510 2092

Ergo on lõpetanud rahvusvahelise ärijuhtimise eriala spetsialiseerumisega juhtimisele ja turundusele Estonian Business School´is ning tal on enam kui 15-aastane rahvusvaheline tippjuhtimis- ja inimestega töötamise kogemus erinevates valdkondades nagu elektroonika-, ehitusmaterjalide- ja toiduainetööstus. Sellest enam kui seitse aastat on ta koos meeskonnaga ülesehitanud ja arendanud Veski Mati brändi, tehes seda väga edukalt, saades tuntuima kuivainebrändi tiitli. Ta on läbinud täiskasvanute koolitaja pädevusõppe ja Mentorlus ettevõtluses kursuse EBS Juhtimiskoolituse Keskuses. Ergo on sertifitseeritud töötervishoiu- ning tööohutuse juhtimissüsteemi ning keskkonna- ja kvaliteedijuhtimissüsteemi siseaudiitor.

Ergo on väga heade liidriomaduste ja strateegilise mõtlemisega ning suudab näha suurt pilti. Kõrge saavutusvajadus paneb teda panustama, et tulemusteni jõuda ja ta püstitab nii endale kui organisatsioonile järjest väljakutsuvamaid eesmärke. Ergo on usaldusväärne ja hindab kõrgelt avatud ning pingevaba suhtlemist, mis on väga oluline hea töökeskkonna ja meeskonnatunde loomiseks ning talub hästi tööga kaasnevat pinget. Ta suudab luua motiveeriva ja sõbraliku töökeskkonna inimesi kaasates ning ennast kehtestada eesmärkide tähtaegseks saavutamiseks. Ergo on mõjukas, ta avaldab üldiselt inimestele tööolukorras muljet oma kindla, kuid sõbraliku maneeriga, suudab inimestes välja tuua nende tugevused ja rakendada meeskonda kõige tõhusamal moel.

Sport on olnud alati osa Ergo elust, sest see on tema viis puhata. Ta käib kaks kuni kolm korda nädalas spordiklubis ja lisaks sõidab palju rattaga. Tema sportliku aktiivsuse kohta leiab rohkem infot Ergo Endomondo ja Strava kontodelt, näiteks 2016. aastal treenis ta kokku 313 tundi ja läbis 4636 km. Alates 2016 aasta sügisest korraldab ta Tervisespordi rattasõidu ühistreeninguid grupijuhina.

Ergo keskendub järgmistele valdkondadele:

  • Liidriks olemine
  • Projektijuhtimine
  • 7 Harjumust