Algis Liblik

FRANKLINCOVEY EESTI KONSULTANT

Tel. (+372) 520 4866

Algis on noorema põlvkonna juht, kes väärtustab isiklikku arengut ja elukestvat õpet. Just pidev töö iseenda oskuste ja teadmiste arendamisel viis ta 5 aastaga TV3 võtmekliendi haldurist ettevõtte müügidirektori ametikohale. Eesti suurima meediaettevõtte müügiosakonna juhtimine andis Algisele hindamatud kogemused müügistrateegiate koostamise, läbirääkimisoskuste ning meeskonnatöö osas.

Lisaks meedia- ja müüginüansside heale valdamisele omab Algis kogemust ka kinnisvara ning investeerimisvaldkonnas. Enne Franklin Covey Eesti konsultandiks asumist juhtis ta kinnisvaraettevõtte 1Home Baltikumi meeskonda. 1,5 aastat start-up ettevõtte käivitamisel ja arendamisel andis õpetliku kogemuse ning näitas, milline on suurte rahvusvaheliste ettevõtete ja alles kasvuraskustes ettevõtte juhtimisdünaamikate erinevus.

Algis peab ka oma blogi, milles keskendub isikliku arengu põhimõtete, motivatsiooni, eesmärkide seadmise ja juhtimise teemadele.

Vabal ajal on tegemist tõelise spordifanatiga, kelle suurimaks kireks on korvpall, mida on mänginud enam kui 20 aastat. Talvisel ajal leiab teda tihti ka jõusaalist ning suvel golfiväljakutelt. Algis on üks MTÜ Lääne-Virumaa Korvpall asutajaliikmetest ning korraldab Lääne-Virumaa Kossuliigat.

Algis keskendub järgmistele valdkondadele:

  • Kliendi aitamine edule (HCS)
  • Usaldus