Are Veski

FRANKLINCOVEY EESTI KONSULTANT

Tel. (+372) 509 4885

Konsultant Are Veski on hariduse omandanud Tallinna Polütehnilises Instituudis (diplomeeritud ehitusinsener), ja Estonian Business Schoolis (sh õppetsükkel  Torontos Yorki Ülikoolis , ärijuhtimise MBA).

Are keskendub oma konsultanditöös liidrioskuste ja organisatsiooni efektiivsuse arendamisele. FranklinCovey meeskonnaga ühines Are 2016. aasta mai kuus, olles ise eelnevalt oma juhipraktikas kasutanud FranklinCovey õpetuste põhimõtteid.

Are on kogunud kogemusi tippjuhi ametis ligi 30 aastat, peamiselt taristuettevõtete juhtimisest. Ta on töötanud suurte rahvusvaheliste ettevõtete Eesti tippjuhina  (Imatran Voima Oy ja Vattenfall AB, Fortum OYj , Onninen AS ), ning samuti omab ta ettevõtja kogemust.

Are on olnud eestkõnelejaks ausa konkurentsi ja efektiivsuse arendamisel Eesti elektrienergeetikas (Eesti Jõujaamade ja Kaugkütte Ühingu juhatuse liige 2003-2012, Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liidu tegevdirektor 2012-2015). Ta on loonud kaasaegse siseauditite süsteemi mitmes mittetulundusühingus, mida kasutatakse ka tänasel päeval.

Are on TPI aspirantuuris sertifitseeritud kõrgkoolipedagoogika alal, ta on olnud hinnatud lektoriks alaliitude konverentsidel. Are oli EBS Juhtimiskoolituse Keskuse partneriks EBS Tippjuhtide arenguprogrammi 2001-2002 mooduli „Ärieetika ja organisatsioonikultuur“ läbiviimisel.

Ühiskonda aitab Are paremaks muuta Rotary pühendunud liikmena. Samuti on ta MTÜ JCI Estonia senaator. Meelisharrastusteks on fotograafia ja klassikalised autod.

Are spetsialiseerub järgmistele valdkondadele:

  • Organisatsioonide tulemuslikkuse ja täideviimise kultuuri arendamine (4DX)
  • Muudatuste juhtimine ja organisatsioonikultuur
  • Projektijuhtimine